יום הולדת / יום נישואין

 יום הולדת / יום נישואין מקורי ומיוחד בבירה רעיה
מתנה מושלמת לבן זוג

בירה רעיה מציעה חוויה ייחודית לחגיגת יום  נישואין / יום הולדת  שלא יישכח במהרה. הסדנה מעמיקה, מקסימה ומעניינת, מלאה בבירה מעולה. כייף גדול ללמוד את כל השלבים ולהכין את הבירה שלכם בעצמכם ממש כמו במיבשלה. הסדנה מועברת בצורה הכי קלילה וכייפית שאפשר. מומלץ מאוד לזוגות שמחפשים פעילות קצת שונה ומאוד חוויתית. בזמן שהבירה תתבשל נשב יחד, נספר סיפורים על בירה ונטעם בירות שונות במבחר סגנונות.  הבירה שתכינו תהיה בשיטת All Grain כיאה למקצוענים, ללא תוספת רכזים, באוירה חברתית שמחה ונעימה.

בואו עם החברים הטובים שלכם לחגוג יום הולדת, יום נישואין, פעילות לזוג, יום כייף או פשוט בואו להכין בירה ביתית מעולה. בירה ביתית כהה או בהירה, קלה או כשותית, פשוטה או מורכבת. אנחנו נעזור לכם להוציא את המיטב.

בסדנה תהנו מחווית הכנת בירה ביתית נהדרת בעצמכם ובמידה ותבחרו לרכוש גם את סדנת הביקבוק – תקבלו את הבירה שבישלתם, כ60 בקבוקי שליש עם מדבקות שאתם עיצבתם.
רעיון מקורי לחגוג עם בן זוג, עם החברה או ביחד עם כל המשפחה.

שובר מתנה

שובר מתנה ליום נישואין / יום הולדת
שובר מתנה ליום נישואין / יום הולדת

ניתן להזמין שובר מתנה אישי כמתנה מקורית, יצירתית ונהדרת לבן זוג, לבעל, לחבר, להורים  ולחברים. בהזמנת שובר, אין צורך לקבוע תאריך – השובר תקף ל90 יום ובעל השובר יוכל לקבוע בעצמו את התאריך שנוח לו.

חגיגה שלא נגמרת
מתנת יום הולדת מושלמת לחגוג עם החברים

הזמנת שובר מתנה 

סדנת הבירה מורכבת משני שלבים
שלב הבישול שבמהלכו תכינו את הבירה
ושלב הביקבוק (כשבועיים עד חודשיים לאחר הבישול) במידה ותחליטו לקחת את הבירה שהכנתם

שלב הבישול

אצלנו תמצאו מספר עמדות בישול שכל אחת מתאימה להכנת בירה ביתית אחת בכמות של כ 60 בקבוקי שליש.

הבישול בכל עמדה נעשה על ידי אדם אחד עד שלושה. אידיאלי לחברים או לקולגות בעבודה. במידה ומדובר בקבוצה גדולה יותר, מומלץ להזמין מספר עמדות ולהכין סוגים שונים של בירות ליצירת חוויה מלאה ומהנה.
הצעד הראשון הוא למצוא זמן שמתאים לכם ולהזמין דרך המערכת.

הצעד הבא הוא לבחור את סוג הבירה שתרצו להכין מתוך הרשימה שלנו. יש אפשרות להגיע ולטעום ממבחר הבירות המוצעות ולבחור ביום הסדנה.

שלב הבישול מורכב משלשה תהליכים מרכזיים. הראשון הוא mashing, שבו גורסים את גרגרי הלתת ומשרים אותם במים חמים בטמפרטורה מדויקת לכשעה. בשלב זה ממצים את הגלוקוז וקובעים את האופי ואת אחוז האלכוהול בבירה.

כשות
כשות – הסוד לטעם הבירה

לאחר הmashing מפרידים את הגרגרים מהתירוש ומרתיחים למשך כשעה. בשלב ההרתחה מוסיפים את הכשות בזמנים שונים, מה שיקבע את הטעם, הארומה והמרירות לבירה. לאחר הרתיחה מקררים את התירוש במהירות ומעבירים למיכל התסיסה, מוסיפים את השמרים וכעת נותנים לשמרים להפוך את התירוש לבירה.

תהליך הבישול לוקח כ3-4 שעות, במהלכן נלמד בהרחבה על הכנת הבירה, תכינו תוויות יפות לייצג את הבירה שהכנתם ויישאר עוד מספיק זמן גם להקדיש לכל נושא אחר במהלך הסדנה.

שלב הביקבוקביקבוק

כשבועיים עד חודשיים לאחר הבישול, הבירה מוכנה לביקבוק. רצוי לקבוע תאריך לביקבוק כבר בזמן הבישול.

הביקבוק ייעשה על ידכם בהדרכה צמודה
שלנו כדי לוודא שהכל נעשה נכון (זהו שלב קריטי שבו יש להיזהר מזיהומים). תהליך הביקבוק נמשך
כשעה וחצי.

הבירה בבקבוקים
תוויות
תוויות שאתם מעצבים


לאחר הביקבוק נדביק את התוויות היפות שהכנתם לבירה שלכם ואז,  הניחו את הבקבוקים בטמפרטורת החדר והמתינו כעשרה ימים.
הכניסו למקרר, חכו מספר שעות ותהנו מהבירה הביתית המעולה שהכנתם במו ידיכם.

  לפרטים נוספים (שאלות ותשובות)

הזמנת סדנה